Waarschuwingsbericht

Submissions for this form are closed.

Inschrijven

Inschrijving SVAR 2022

De inschrijving is per 17 mei 2022 gesloten.

Hieronder de startlijst voor de  8e editie van de SVAR

STARTLIJST SVAR 2022    
         
Startnr. Starttijd Equipe Bouwjaar Klasse
1 09:01 Peter Römer - Brigit Römer-Menken 1969 Expertklasse
2 09:02 Eugene van den Berg - Evert Jan van den Berg 1971 Expertklasse
3 09:03 Hans van Winden - Margriet Scholten 1971 Expertklasse
4 09:04 Shireen van Kassel - Robert Mous 1970 Expertklasse
5 09:05 Ros Pavlik - Rutger Kwant 1964 Expertklasse
6 09:06 Patrick van Putten - Joost van de Klashorst 1972 Expertklasse
7 09:07 Hans Ahlberg - Janhein de Rooij 1973 Expertklasse
8 09:08 Eric R. Beyer - Michaël L. van Beukering 1970 Expertklasse
9 09:09 Laurens Gräper - Ton Drost 1970 Expertklasse
10 09:10 Hiltje van Blaricum - Otto van Blaricum 1967 Expertklasse
11 09:11 Hanja Jonker - Paul Hooiveld 1960 Expertklasse
12 09:12 Rob Koebrugge - Sabine Koebrugge 1966 Expertklasse
13 09:13 Eric R. Beyer - Michaël L. van Beukering 1970 Expertklasse
14 09:14 Richard Onderberg - Jeroen Pepplinkhuizen 1974 Expertklasse
15 09:15 Robbert-Jan Koebrugge - Simon Termorshuizen 1966 Expertklasse
16 09:16 Jaap Beck - Joke Beck 1968 Expertklasse
17 09:17 Hans van Beek - Joep Wanders 1969 Expertklasse
18 09:18 Gretha van Bruggen - Peter van Bruggen 1973 Sportklasse
19 09:19 Henk Bont - Jouke Eikelboom 1961 Sportklasse
20 09:20 Philip Plotnikov - Marit van 't Hullenaar 1965 Sportklasse
21 09:21 Just Visscher - Paul Visscher ! 1969 Sportklasse
22 09:22 Boy Houtman - Simon Suesan 1960 Sportklasse
23 09:23 Wil Legerstee - Jan Legerstee 1963 Sportklasse
24 09:24 Dries Dreijer - Ferry Flinterman 1971 Sportklasse
25 09:25 Mathijs Kersten - Anja Vereijken 1963 Sportklasse
26 09:26 Max Paping - Jan Andringa 1968 Sportklasse
27 09:27 Danielle Kleyheeg - Berry Beukers 1966 Sportklasse
28 09:28 Niko Poolen - Gert Poolen 1975 Sportklasse
29 09:29 Joop de Groot - Wessel de Groot 1973 Sportklasse
30 09:30 Ries van der Pouw Kraan - Wesley de Bree 1971 Sportklasse
31 09:31 André Kok - Alex Grootveld 1973 Sportklasse
32 09:32 Manfred Kahn - Walter Kahn 1974 Sportklasse
33 09:33 Claes Korswagen - Jurgen Jansen 1971 Sportklasse
34 09:34 Jan Albert Edens - Jan Hunik 1975 Sportklasse
35 09:35 Simon van hoeve - Suzan van Hoeve 1969 Sportklasse
36 09:36 Claes Korswagen - Jurgen Jansen 1971 Sportklasse
37 09:37 Ton Abbenhuis - Erik Fokkema 1961 Sportklasse
38 09:38 Nico van Dord - Hans Stol 1967 Sportklasse
39 09:39 Radboud Klazinga - Rembrandt Klazinga 1985 Sportklasse
40 09:40 Boudewijn Oomkens - Philip Oomkens 1964 Sportklasse
41 09:41 Lucienne van Houwelingen - Bert van Houwelingen 1969 Sportklasse
42 09:42 Marie-José Hermans - Annemieke Onderberg-de Haan 1971 Sportklasse
43 09:43 Ron Hageraats - Simon M. Suesan 1971 Sportklasse
44 09:44 Kok van de Wetering - Folkert Kamp 1971 Sportklasse
45 09:45 Nico Slappendel - Mathijs Slappendel 1971 Sportklasse
46 09:46 Willem van den Bruinhorst - Theo Andriessen 1975 Sportklasse
47 09:47 Martin de Boer - Emile de Boer 1969 Sportklasse
48 09:48 Marnix Roscam Abbing - Steven Mous 1970 Sportklasse
49 09:49 E. Van den Berg - E. Beuving 1968 Sportklasse
50 09:50 John Hoogendoorn - Laurens Hoogendoorn 1976 Sportklasse
51 09:51 Pieter Dutman - Michiel Steetskamp 1970 Sportklasse
52 09:52 Jop van Langevelde - Anton Jacobs 1981 Sportklasse
53 09:53 Cees de Boer - Niels de Boer 1983 Sportklasse
54 09:54 Rob Kint - Sebas de Graauw 1956 Sportklasse
55 09:55 Joost Leenarts - Fred Kloet 1988 Sportklasse
56 09:56 Maaike Hensbergen - Gino Lens 1971 Sportklasse
         
57 09:01 Elisabeth Kuiper - Gédo Kuiper 1967 Tourklasse
58 09:02 Maarten Geels - Bert Verwoerd 1977 Tourklasse
59 09:03 Bart Bakkenes - Henk Bakkenes 1971 Tourklasse
60 09:04 Ronald van den Mosselaar - Manon Spaander 1971 Tourklasse
61 09:05 Kees Kompier - Corné van Ginneken 1964 Tourklasse
62 09:06 Martijn Zewald - Danica Zewald 1973 Tourklasse
63 09:07 Maaike Spruijt - Suzanne Spierings 1971 Tourklasse
64 09:08 Elly Vermeer - Angela Schaap 1971 Tourklasse
65 09:09 Berry Smits - Peter Stok 1967 Tourklasse
66 09:10 Michiel Doeleman - P. Hendrix 1967 Tourklasse
67 09:11 Nienke van Dam - Marijke Dorhout Mees 1971 Tourklasse
68 09:12 Joost Bronk - Mathijs Brantjes 1966 Tourklasse
69 09:13 Anthony Schuijlenburg - Jeff Schuijlenburg 1979 Tourklasse
70 09:14 Koen Bavinck - Paul van Beek 1971 Tourklasse
71 09:15 Johan A. Tak - Noortje Tak 1969 Tourklasse
72 09:16 Johan Drost - Wouter Drost 1969 Tourklasse
73 09:17 Davide Gamarino - Rory Gaarenstroom 1969 Tourklasse
74 09:18 Gerard van den Top - Zwaag Terlouw 1964 Tourklasse
75 09:19 Johannes van Silfhout - Henk van Silfhout 1970 Tourklasse
76 09:20 Rick Hellingman - Dennis Lakeman 1981 Tourklasse
77 09:21 Jeffrey Voorsluijs - Jeroen Nije 1965 Tourklasse
78 09:22 Hans Meyer Swantee - Ronald Schaap 1975 Tourklasse
79 09:23 Gerben Remmelts - Nathalie Remmelts 1976 Tourklasse
80 09:24 Ron Nieuwenhuizen - Ger Kuypers 1970 Tourklasse
81 09:25 CHM de groot - FHM de Groot 1975 Tourklasse
82 09:26 Jeroen Rietjens - Andre Teunizen 1969 Tourklasse
83 09:27 Daan Nelis - Jaap Kiel 1962 Tourklasse
84 09:28 Lucas Jonker - Erik Koeze 1965 Tourklasse
85 09:29 Wim den Hollander - Monique den Hollander - Uijtenhaak 1972 Tourklasse
86 09:30 Renske de Reus - Pieter Roscam Abbing 1976 Tourklasse
87 09:31 Joost Huismans - Joep Huismans 1973 Tourklasse
88 09:32 Mark van Huystee - Patricia van Huystee 1974 Tourklasse
89 09:33 Ernst Muller - A. van der Mey 1988 Tourklasse
90 09:34 Groskamp Willem - Odenkirchen Ben 1959 Tourklasse
91 09:35 Arjan Pouw - Ralf Eckenbach 1976 Tourklasse
92 09:36 Jeroen Groen - Dimitri Lenderink 1972 Tourklasse
93 09:37 Marga v.d. Belt - Siebe Postuma 1972 Tourklasse
94 09:38 Peter-Jan Zwart - R. Zwart 1977 Tourklasse
95 09:39 Jan Willem van Es - Merlijn van Es 1962 Tourklasse
96 09:40 Willem Groskamp - Odenkirchen 1959 Tourklasse
97 09:41 Rogier Stroband - Hans Stroband 1989 Tourklasse
98 09:42 Edwin Roos - Esther Frerichs 1967 Tourklasse
99 09:43 Claudia Bloemendal - Niko Bloemendal 1975 Tourklasse
100 09:44 Edo van Graas - Miranda van Graas 1963 Tourklasse
101 09:45 Sjoerd van Schuylenburch - Michel Varkevisser 1975 Tourklasse
102 09:46 Jan Willem van der Zee - Bas van der Elst 1991 Tourklasse
103 09:47 Sjoerd IJpma - Nita van Dijk 2006 Comfortklasse
104 09:48 Paul van den Berkmortel - Nader te bepalen 19XX Comfortklasse
105 09:49 Paul Schouwenaar - Arjan Estie 1996 Comfortklasse
106 09:50 Esther Kloppers - Annemarie Lips 1998 Comfortklasse
107 09:51 Rik van den Berg - Hans Lurvink 1996 Comfortklasse
108 09:52 Alexander de Waele Janssen - Tijmen Kwakkel 2003 Comfortklasse
109 09:53 Peter Schwarz - Tom  Verhaar 2015 Comfortklasse